5288

Неотложная помощь

Звернення головного спеціаліста з сервісного обслуговування до клієнтів
14.04.2017

Координатор контакт центра Добробут
Перезвонить вам?
Да

Дорогі наші клієнти!
Насамперед, просимо вибачення за те, що ми не попередили Вас про зміни в дисконтній системі заздалегідь. Ми не хотіли Вас образити, але тільки зараз розуміємо, що припустились помилки.

Ми дуже цінимо Вашу лояльність і ті роки, які Ви разом з нами. Ми розуміємо, що навіть необхідність бізнесу забрати дисконт не може виправдати те, що це було зроблено швидко і без належного інформування.
Ми в жодному разі не хочемо залишити без визнання Вашу лояльність і обов’язково зробимо це, але дайте нам, будь-ласка, трохи часу подумати і попрацювати, чим саме компенсувати ті привілеї, які Ви мали до цього.

Дякуємо Вам за відвертий зворотній зв’язок. Навіть якщо він негативний, він дав нам зрозуміти значно більшу картину. Ми докладемо максимум зусиль, щоб це виправити і зробити ще краще.

Мої контакти відкриті для Вас, і я особисто буду дуже вдячна за Ваші ідеї чи коментарі.

Головний спеціаліст з сервісного обслуговування
Пластун Ірина
[email protected]

Последние записи
  • Пора летних отпусков – идеальное время для семейного отдыха. И у каждой семьи свое представление о том, как сделать его ярким, незабываемым и полезным для здоровья. Главное – понимать, что взрослые и дети по-разному реагируют на все перемены,
  • Не секрет, что расстройства аутистического спектра (РАС) проявляются еще в раннем детстве. И чем раньше у малыша будут выявлены эти особенности психического развития, тем выше его шансы на успешную социализацию в будущем.
  • Как часто вы обращаете внимание на собственные родинки?
Заказать обратный звонок
Введите Ваш телефон
Все тематики