Логотип Добробут Попробуйте новый дизайн сайта
24/7 Работаем круглосуточно
Сердце

“Добробут” відкриває ковідний стаціонар через новий сплеск захворюваності в Україні
26.01.2022

Координатор контакт центра Добробут
Перезвонить вам?
Да

З 21 січня, знову розпочинає роботу стаціонар медичної мережі “Добробут” для хворих на ковід. Стаціонар “Добробуту” на 19 ліжок, з відділенням інтенсивної терапії та сучасним обладнанням, готовий приймати хворих із важким перебігом коронавірусної хвороби у Києві за адресою вул. Любомира Гузара, 3.

Лікарі та медичний персонал цього відділення мають величезний досвід роботи з хворими на ковід, адже саме тут відкрився перший приватний ковідний стаціонар в Україні на початку 2020 року.

Ми спостерігаємо різкий сплеск захворюваності на ковід, який спричинив новий штам “Омікрон”. Незважаючи на те, що цей штам викликає менш важкий перебіг захворювання, вже зараз можна прогнозувати й зростання кількості госпіталізацій через надзвичайну контагіозність штаму. Саме тому “Добробут” знову відкриває стаціонар для хворих на ковід — аби врятувати якомога більше життів у нову хвилю пандемії”, — говорить головний менеджер з інфекційного контролю медичної мережі “Добробут”, лікар-інфекціоніст Станіслава Рикова.

Ризик захворіти на ковід зменшує лише вакцинація. У “Добробуті” можна отримати щеплення вакцинами Moderna, Pfizer та CoronaVac.

Последние записи
Заказать обратный звонок
Введите Ваш телефон
Все тематики