Логотип Добробут Попробуйте новый дизайн сайта
24/7 Работаем круглосуточно
Сердце

Головний онколог “Добробуту” Костянтин Копчак підкреслив важливість людяного ставлення на Форумі онкопацієнтів 
08.02.2022

Координатор контакт центра Добробут
Перезвонить вам?
Да

2 лютого, напередодні Всесвітнього дня боротьби з раком, медична мережа “Добробут” взяла участь у четвертому щорічному Форумі онкопацієнтів.

Форум є платформою взаємодії між пацієнтами, лікарями, громадськими організаціями і владою та об'єднує провідних експертів у сфері онкології: тих, хто приймає рішення та впливає на них, а також лідерів думок, пацієнтів та їх близьких.

“Добробут” вважає, що публічна дискусія між фахівцями, пацієнтами та стейкхолдерами є необхідною – потрібно підвищувати обізнаність серед громадськості щодо онкозахворювань, їх запобігання, вчасного виявлення та доступу до сучасного лікування. Саме тому мережа стала партнером заходу, а лідер напрямку “Онкологія” “Добробуту”, онкохірург Костянтин Копчак взяв участь у панельній дискусії "Спочатку Людина. Гідність пацієнта під час діагностики та лікування раку". Учасники обговорили надзвичайно важливі теми – збереження людської гідності онкопацієнтів, потребу у людяному ставленні з боку лікарів.

"Людяності з боку лікаря не може бути забагато – її завжди замало. Лікар має ставитись до онкопацієнта виключно як людина до людини, з повагою. І наша дискусія щодо гідності онкопацієнта – це і є запит на зміни. Лікарі та пацієнти мають голосно говорити про те, що їх не влаштовує. Ми повинні обговорювати це, аби мати візію змін, які потрібні", – зазначив Костянтин Копчак.

Клінічний центр онкології «Добробут» має потужну діагностичну, лікувальну та експертну базу та використовує мультидисциплінарний підхід у веденні пацієнтів. І справжня турбота про пацієнта є однією з базових цінностей Центру та його персоналу.

Важливо регулярно проходити скринінги, які дозволяють виявити небажані зміни ще до того, як вони дають про себе знати помітними симптомами. Онкологічний календар скринінгів від "Добробуту" нагадує про те, коли і яку перевірку доцільно здійснювати кожній здоровій людині. Попередньо визначити ступінь ризику дозволяє онлайн-тест, розроблений фахівцями “Добробуту”.

Последние записи
Заказать обратный звонок
Введите Ваш телефон
Все тематики