5288

Emergency Department

Зробіть вакцинацію від коклюшу, дифтерії, правця, поліомієліту препаратом «Тетраксім» за спецальною ціною 600 грн.*
03.08.2020

Coordinator of the contact center of Dobrobut
Shall we call you back?
Yes

Спеціально до Дня знань в медичних центрах «Добробут» діє пропозиція для вакцинації дітей від коклюшу, дифтерії, правця та поліомієліту.

Скористайтеся вигідною пропозицією з 1 серпня по 30 вересня 2020 року та заощаджуйте 45% від регулярної вартості послуги вакцинації.
У послугу входить вартість вакцини і безпосередньо процедура вакцинації, яка виконується медичною сестрою в кабінеті щеплення внутрішньом'язово.
Перед вакцинацією обов'язкова попередня консультація сімейного лікаря або дитинолога (педіатра). Під час консультації лікар проводить повний лікарський огляд, термометрію, вивчає історію хвороби пацієнта і його карту щеплень, пояснює, коли і які щеплення необхідно робити і для чого, роз'яснює можливе протікання поствакцинального періоду і заповнює інформовану згоду на проведення вакцинації. Дана послуга сплачується додатково.
У разі, якщо пацієнт був на консультації у педіатра в медичному центрі «Добробут» з іншою метою, але доктор зробив рекомендацію і / або підтвердив можливість вакцинації, то в день візиту до лікаря пацієнт може скористатися послугою вакцинації препаратом «Тетраксім» за спеціальною ціною даної пропозиції - 600 гривень, без додаткової консультації.
Вакцинація дозволила людству зупинити поширення безлічі небезпечних захворювань, таких як дифтерія, правець, поліомієліт та іншіх хвороб, які раніше вважалися смертельними. Перші щеплення дитина отриує відразу після народження, а більшу частину з них в період до 6 місяців.
Тетраксім - це вакцина від коклюшу, дифтерії, правця, поліомієліту (інактвіровання), виробник «Санофі Пастер» (Франція). Препарат використовується для планової (за віком) вакцинації згідно з Національним календарем вакцинації та інструкції до вакцини, так і для вакцинації з порушенням календаря дітей до 6 років, 11 міс., 29 днів. Деякі щеплення вимагають повторного введення через певний період часу, тому вакцинацію згідно з календарем МОЗ необхідно проходити не тільки дітям, а й дорослим. Щепитися може тільки абсолютно здорова людина, тому огляд сімейного лікаря необхідний для отримання дозволу проводити вакцинацію.
Якщо дитина вакцинується вперше в нашій клініці - потрібно з собою мати форму 063/У або Паспорт імунізації (інформація про всі проведені пацієнту вакцинації протягом життя).
* 600 грн. вартість вакцинації, включає препарат «Тетраксім» і процедуру вакцинації медичною сестрою. Попередній огляд у лікаря обов'язковий і сплачується додатково.

The Latest Records
Request a call back
Enter your phone number
All topics