5288

Emergency Department

Advantages of emergency care of Dobrobut

High qualification

24-hour-a-day work
Multidisciplinary approach
Prices for services
Service Price
1800
UAH
To order
1800
UAH
To order
450
UAH
To order
1500
UAH
To order
4500
UAH
To order
1750
UAH
To order
200
UAH
To order
1500
UAH
To order
1800
UAH
To order
2100
UAH
To order
1200
UAH
To order
1800
UAH
To order
All Services & Prices

About ambulance

The “Dobrobut” MN emergency aid departments receive calls twenty-four-hour, providing:
- attendances of emergency aid brigades, including the specialized ones and the intensive care brigades;
- transportation of patients in Ukraine and beyond its borders as well as transportation to the airstairs for medical escort to any part of the world;
- hospitalization to medical establishments in Ukraine and abroad;
- attendances of a medical worker to the patient’s home or office;
- organization of an individual post for taking care of the patient at home and at hospital;
- treatment of withdrawal syndrome;
- treatment of children’s acetonamic syndrome;
- medical coverage of events.

The emergency aid service is furnished with all necessities for providing qualified medical aid for adults and children.

The Mercedes reanimobiles are fully equipped for treatment and reanimation measures as well as the patient’s comfortable transportation.
Services
All services 67
Ambulance

Page is bieng filled !

Medical evacuation and hospitalization of patients in Ukraine and abroad

Medical evacuation and hospitalization of patients in Ukraine and abroad

Transportation

Transportation in Ukraine and abroad.

Hangover cure

The only way to avoid a pounding head and queasiness the morning after is to drink in moderation, or to stay away from a...

Transportation of newborns

Transportation of newborns

Cars and equipment
Last reviews
All reviews 14
Елена
(28.08.2018)
Recommends
Qualification
Attention
Price / Quality
Очень благодарны доктору бригады скорой помощи Алексею Маслову!
Ответ:
Елена, большое спасибо за Ваш отзыв!
С уважением, департамент по контролю качества медицинского обслуживания.
Татьяна
(17.08.2018)
Recommends
Qualification
Attention
Price / Quality
Я очень благодарна Маслову Алексею Александровичу. У меня очень сложная девочка и она всегда плачет, как видит докторов. А доктор нашёл к ней подход и они подружились. Сразу видно - человек своего дела. Огромное спасибо доктору.
Ответ:
Татьяна, большое спасибо за отзыв! Желаем Вам и Злате здоровья!
С уважением, департамент по контролю качества медицинского обслуживания.
Анастасия
(12.04.2018)
Recommends
Qualification
Attention
Price / Quality
Огромное спасибо Котяш Анне Ивановне из бригады детской скорой помощи! Правильно назначенное лечение и стабилизация состояния позволила нам за ночь улучшить состояние и обойтись без госпитализации! Проинструктировала, что делать в случае ухудшения, благо обошлось, и на лицо были изменения в сторону улучшения - ужасный кашель ушёл! К сожалению, через неделю болезнь не отступила и ребёнка лихорадило по новой, к нам снова на вызов приехала Анна Ивановна и уже без замедлений рекомендовала госпитализироваться, успокоила и максимально поддерживала в такой стрессовой ситуация! Анна Ивановна внимательная, грамотная, очень приятная и добрая!! Спасибо ещё раз, за оказанную профессиональную работу и такую внимательность!
Ответ:
Анастасия, благодарим Вас за отзыв!
С уважением, департамент по контролю качества медицинского обслуживания.
Марія
(03.04.2018)
Recommends
Qualification
Attention
Price / Quality
Вітаю! У вересні 2017 р. ми звернулися для виклику бригади невідкладної допомоги у зв'язку з падінням малюка в домашніх умовах. Телефоном детально пояснили, що відбулося, наскільки маленька дитина, що ускладнювало будь-які висновки щодо його стану, а також всі обставини інциденту. Тобто, співробітник колл-центру був повністю поінформований щодо того, хто саме і внаслідок чого потребує невідкладної допомоги. Нас не питали телефоном, чи потрібна нам спеціалізована бригада, відповідно, коли на наш виклик приїхав педіатр та медсестра, які апріорі не могли дати жодного адекватного ситуації висновку про стан дитини, окрім як зробити зовнішній загальний огляд, ми були дещо шоковані якістю такої послуги. Виклик був за місто, нічого, окрім як запропонувати нам поїхати у місцеву лікарню, вони запропонувати не могли. На моє питання, чому немає невропатолога у бригаді, і чи є він у "Добробуті", щоб можна було туди їхати в той момент, нам сказали, що невропатолога немає і їхати немає до кого. Щоправда, нас підвезли у нашу ж місцеву лікарню, яку ми якраз і оминали викликом вашої невідкладної допомоги, а потім наприкінці виклику все ж запропонували везти кудись в Київ. Втім до того часу бажання мати справу з бригадою особливого не було і далі дитиною ми займалися вже самостійно. Я так і не написала віідгук тоді і не подзвонила в кол-центр, аж раптом зараз побачила, що насправді бригади невідкладної допомоги для дітей з вузьким спеціалістом є в вашій лікарні, тому мої очікування побачити потрібного нам лікаря, а не звичайного педіатра, були не фантастичними. Єдине питання, чому ж до нас приїхала абсолютно неадекватна ситуації бригада з педіатра та медсестри.
Ответ:
Доброго дня, Маріє! Дякуємо за Ваш відгук! Дуже прикро, що сталося непорозуміння і залишилось незадовільне враження від нашої роботи. Експертна комісія розібрала Ваше звернення. З врахуванням того, що дитина першого місяця життя, загальні прояви ушкоджень часто не відповідають тяжкості стану. Тому до Вас була направлена найближча вільна бригада у складі лікаря-педіатра та фельдшера. Лікар бригади діяв згідно стандартів надання невідкладної допомоги при травмах у дітей, а саме провів загальний огляд дитини, визначив чи є загрозливий стан для життя дитини і далі, при невиявленні зазначених станів, запропонував консультацію вузьких спеціалістів. На жаль, в ММ Добробут немає в штаті ургентного дитячого нейрохірурга, в зв’язку з цим, діти з імовірною та наявною травмою голови отримують консультацію за місцем проживання або за місцем нещасного випадку. При виключенні останньої, за потреби додаткових консультацій вузьких спеціалістів, консультації проводять за місцем звернення або, при бажанні батьків, в ММ Добробут в зручний для них час. Щодо виїзду бригади з вузьким спеціалістом, дійсно є така послуга, але це виїзди, які плануються заздалегідь, вони не є екстреними та можливі лише в денний час. Маємо сподівання, що в майбутньому Ви зміните свою думку щодо ММ Добробут, адже у нас працює багато підрозділів, є поліклініки, стаціонари, програми по спостереженню за здоровою дитиною та багато іншого. Завжди готові прийти Вам на допомогу!
З повагою, департамент з контролю якості медичного обслуговування
Request a call back
Enter your phone number