Логотип Добробут Попробуйте новый дизайн сайта
24/7 Работаем круглосуточно
Сердце

Кардіохірургічні операції будь-якої складності в Добробут
18.05.2017

Координатор контакт центра Добробут
Перезвонить вам?
Да

Кардіохірургія - одна із найвищих компетенцій у сучасній медицині, яка раніше була прерогативою винятково державних закладів. Але ситуація поступово змінюється! Нещодавно ми відкрили кардіохірургічний центр, створивши відмінні умови для надання будь-якої кардіологічної і кардіохірургічної допомоги за короткий час і в повному обсязі.
16.05.17 у стінах Лікувально-діагностичного центру Добробут відбувся прес-сніданок за участі генерального директора ММ "Добробут" Олега Калашнікова та лікаря кардіохірурга Олександра Бабляка. На зустрічі були присутні журналісти з таких рейтингових видань: «Дело», «Фокус», «Обозреватель», «Газета по-украински», «Единственная»; журналісти з телеканалу ICTV та «5-й канал».

Поговорили про перспективи приватної української кардіохірургії, підсумували перші три місяці реалізації амбітного проекту та розповіли про те, скільки коштує створити кардіохірургічний центр «з нуля».

Про розвиток кардіохірургії в Добробуті більше за посиланнями:

https://delo.ua/business/pochemu-dobrobut-reshil-o...


Видання Voxukraine підготувало статтю про труднощі медичної реформи; про зміни, які провадить пані У. Супрун. В статті зібрані коментарі багатьох лікарів та експертів медицини, зокрема кардіохірурга ММ «Добробут» Бабляка Олександра:

https://voxukraine.org/2017/05/18/krestovyj-pohod-...

Последние записи
Заказать обратный звонок
Введите Ваш телефон
Все тематики