5288

Неотложная помощь

Приватна кардіохірургія – шанс для тисяч українців
28.04.2017

Координатор контакт центра Добробут
Перезвонить вам?
Да

«Незалежно від того, наскільки операція буде складним завданням для кардіохірурга, для пацієнта це має бути безпечно, якісно і, до того ж, з купою приємних спогадів і вражень», — саме на такій позиції наполягає Олександр Бабляк, керівник Центру кардіохірургії медичної мережі #Добробут, фахівець більше ніж з 20-літнім практичним досвідом.
Ми готові надати допомогу кожному, хто має набуті чи вроджені вади серця, і гарантуємо, що навіть найсерйозніша операція виявиться для вас максимально легкою. Основний меседж від лікаря для пацієнтів та аудиторії в інтерв'ю виданню "Сегодня"

http://www.segodnya.ua/ukraine/oleksandr-bablyak-v...

Последние записи
  • Это новый термин, обозначающий профессиональный подход к профилактике и лечению, который уже давно практикуют абсолютно все детские врачи Добробут.
  • Рады сообщить, что теперь сообщения-напоминания о визите к доктору будут приходить на Viber, а если Вас нет в Viber, сообщение будет отправлено в виде обычного СМС. С уважением, Администрация
  • Приглашаем посетить СОЦИАЛЬНІЙ ПРОЕКТ МУЛЬТИДИСЦИПЛИНАРНОЙ КОМАНДЫ «ЦЕНТРА КЛИНИЧЕСКОЙ НЕВРОЛОГИИ, НЕЙРОРЕАБИЛИТАЦИИ И ВОССТАНОВИТЕЛЬНОЙ МЕДИЦИНЫ» «ПОБЕДИМ ИНСУЛЬТ ВМЕСТЕ»
Заказать обратный звонок
Введите Ваш телефон
Все тематики