Логотип Добробут Попробуйте новый дизайн сайта
24/7 Работаем круглосуточно
Сердце

Переможемо інсульт разом
13.11.2018

Координатор контакт центра Добробут
Перезвонить вам?
Да

“Переможемо інсульт разом”

Соціальний проект спрямований на інформування та навчання пацієнтів, їх родичів та всіх бажаючих, особливо -для осіб, які знаходяться в групі ризику захворювання.

  • Заняття дають слухачам всю необхідну інформацію і навички по догляду за лежачими хворими в домашніх умовах, ознайомлять з методиками попередження гіпертонічного кризу
  • Розкажуть про фактори ризику інсульту, методи первинної і втринної профілактики
  • Навчать організації правильного харчування і поведінки на заняттях лікарі озвучать основи лікування і реабілітації хворих, які перенсли гострі порушення мозкового кровообігу, а також про труднощі прийому їжі та порушення мовлення
  • багато іншої корисної інформації

Заняття безкоштовні!

Ми чекаємо вас кожну останню суботу місяця о 12:00, за адресою: м. Київ, вул.Космонавта Комарова 3, корпус 5, клініка Добробут, 3 поверх, “Центр клінічної неврології, нейрореабілітації та відновної медицини”, конференц зал. Будь - який бажаючий може стати слухачем соціального проекту «Переможемо інсульт разом».

«Ніколи не втрачайте надію! Щоб не бути просто пасивними спостерігачами, боріться за життя і за право жити повноцінним життям.»

Всі подробиці та додаткова інформація щодо реєстрації на лекцію надаються за телефоном: (097) 263 04 16.

Реєстрація обов’язкова!!! Лекція відбудеться при наявності 5 слухачів і більше

Последние записи
Заказать обратный звонок
Введите Ваш телефон
Все тематики