Логотип Добробут Попробуйте новый дизайн сайта
24/7 Работаем круглосуточно
Сердце

У клініці «Добробут» в Ірпені безоплатно надаватимуть медичну допомогу жителям Ірпеня, Бучі, Гостомеля
16.04.2022

Координатор контакт центра Добробут
Перезвонить вам?
Да

Мешканці Ірпеня, Бучі, Гостомеля, що пережили страшні часи окупації, нелюдську жорстокість та ницість російських загарбників, сьогодні гостро потребують медичної допомоги і турботи. Розуміючи це, від 16 квітня «Добробут» відновлює роботу медичного центру в Ірпені за адресою вул. Грибоєдова, 8а. Команда клініки надаватиме медичну та психологічну допомогу безоплатно.

У відділенні прийматимуть терапевт, педіатр, гінеколог, уролог, дитячий та дорослий хірурги, травматолог, невролог та ендокринолог. Крім цього, працюватимуть дитячий та дорослий психологи. Також проводитиметься лабораторна та інструментальна діагностика. У робочий час в клініці чергуватиме бригада невідкладної медичної допомоги.

«Сьогодні вкрай важливо робити все, що від тебе залежить для наближення нашої спільної перемоги. Тому ми за першої можливості відновили роботу медичного центру в Ірпені, насамперед для людей, які пережили весь цей жах і сьогодні гостро потребують лікарської та психологічної допомоги», — зазначив головний виконавчий директор «Добробуту» Вадим Шекман.

Графік роботи: понеділок — субота з 10:00 до 17:00.

Запис на прийом – через контакт-центр за номером 097 495 2 888.

Последние записи
Заказать обратный звонок
Введите Ваш телефон
Все тематики