Логотип Добробут Попробуйте новый дизайн сайта
24/7 Работаем круглосуточно
Сердце

Медична мережа «Добробут» відкриває медичний центр в Івано-Франківську
18.04.2022

Координатор контакт центра Добробут
Перезвонить вам?
Да

Приватна медична мережа «Добробут», одна з найбільших в Україні, відкриває клініку в Івано-Франківську. Відділення розпочинає роботу 18 квітня за адресою вул. Січових Стрільців, 70 .

У медичному центрі можна отримати фахові консультації педіатра, терапевта, отоларинголога, невропатолога, уролога, судинного хірурга, кардіолога, дерматолога, ортопеда-травматолога, акушера-гінеколога, хірурга та проктолога. Також в івано-франківському відділені «Добробут» можна пройти УЗ діагностику, зробити необхідні аналізи та вакцинуватися.

Щовівторка в медичному центрі вестимуть безоплатний прийом для вимушених переселенців сімейний лікар та педіатр. Це стало можливим завдяки роботі благодійного фонду «Фундація Добробут».

Через війну разом із тисячами мешканців Києва та Київської області до Західної України була змушена тимчасово переїхати й значна кількість лікарів та медичного персоналу «Добробут». Зокрема – до гостинного Івано-Франківська. З огляду на це, керівництво мережі вирішило слідувати за своїми клієнтами та командою.

«Жахливий напад росії на Україну змусив мільйони українців полишити звичне життя, свої домівки, розлучитися з рідними та друзями. Наша велика медична команда розуміє, наскільки людям критично важливо зараз мати доступ до якісної медичної допомоги. Тому ми зробили все, щоб оперативно організувати роботу нашої клініки саме там, куди вимушені були втекти від війни наші клієнти та медики. Тож ми радо чекаємо в нашому новому відділені в Івано-Франківську місцевих мешканців та наших пацієнтів, що знайшли тут свій новий дім», – каже керівник нового відділення «Добробуту» в Івано-Франківську Тетяна Селіванова.

Клініка працює за графіком: понеділок – п’ятниця 09:00-19:00, субота 10:00-16:00, неділя – вихідний. Запис на прийом – через контакт-центр за номером 097 495 2 888.

Последние записи
Заказать обратный звонок
Введите Ваш телефон
Все тематики