Логотип Добробут Попробуйте новый дизайн сайта
24/7 Работаем круглосуточно
Сердце

Медична мережа «Добробут» відкриває клініку у Львові
14.04.2022

Координатор контакт центра Добробут
Перезвонить вам?
Да

Приватна медична мережа «Добробут», одна з найбільших в Україні, відкриває клініку у Львові. Відділення розпочинає роботу 14 квітня за адресою вул. Зелена, 204Б.

Тут можна отримати фахову медичну допомогу терапевта, педіатра, ендокринолога, гастроентеролога, невролога, отоларинголога та гінеколога. У клініці щовівторка вимушені переселенці зможуть отримати безоплатну консультацію сімейного лікаря та педіатра. Також у львівському відділені «Добробуту» можна пройти УЗ діагностику та зробити аналізи.

Рішення відкрити клініку у Львові та проводити частину медичних консультацій на безоплатній основі було прийнято, оскільки значна кількість клієнтів та співробітників «Добробуту», тікаючи від війни, були змушені переїхати до Львова. Також керівництво мережі надзвичайно цінує свою команду та робить все можливе, аби зберегти робочі місця медичного персоналу, значна частина якого також мала виїхати з Києва до більш безпечних міст, зокрема – до Львова.

«Сьогодні доступ до якісної медичної допомоги є критично важливим. Розуміючи це, ми надаємо частину послуг безоплатно, завдяки роботі благодійного фонду «Фундація Добробут». Віримо в Україну, віримо в ЗСУ, працюємо на перемогу!» – відзначив керівник нового відділення «Добробуту» у Львові Дмитро Бабун.

Клініка працює за графіком: понеділок-п’ятниця 08:00-20:00, субота 09:00-15:00, неділя – вихідний. Запис на прийом – через контакт-центр за номером 097 495 2 888.

Последние записи
Заказать обратный звонок
Введите Ваш телефон
Все тематики