Логотип Добробут Попробуйте новый дизайн сайта
24/7 Работаем круглосуточно
Сердце

«Добробут» ініціює всеукраїнську акцію на підтримку культури донорства органів, аби трансплантація рятувала більше життів
01.02.2022

Координатор контакт центра Добробут
Перезвонить вам?
Да

В останній день січня медичні працівники мережі “Добробут” провели інформаційну кампанію ЗробитиБільше #Я_обрав #Я_Донор та закликали долучитись до неї інші українські медичні заклади. У межах кампанії громадяни можуть підписати прижиттєву згоду на трансплантацію своїх органів у разі смерті.

Співробітники медичної мережі на підтримку цієї акції підписали згоду – всі документи оформлені відповідно до Закону України «Про застосування трансплантації анатомічних матеріалів людини».

«Ми, лікарі, як ніхто розуміємо важливість цієї акції – щодня люди помирають в очікуванні донорських органів, і одна людина може врятувати від 3 до 8 життів. Тому, щоб привернути увагу до питання донорства та підвищити поінформованість громадян щодо можливості надання прижиттєвої згоди, ми й розпочали цей проект. Ми пропонуємо долучитися клініці “Феофанія», — зазначила Єлизавета Плечиста, завідувач відділення анестезіології та трансплант-координатор Лікувально-діагностичного центру медичної мережі «Добробут».

Чи може одна людина зробити за своє життя БІЛЬШЕ, ніж це можливо?

Може, якщо дізнається, що:

  • Щодня люди помирають в очікуванні черги на пересадку органів
  • 1 особа може врятувати від 3 до 8 життів
  • У 2021 році було проведено 313 трансплантацій та 169 з них — посмертно. 59 людей врятували життя 169 реципієнтів
  • В Україні щодня поповнюється новими реципієнтами лист очікування.

Добробут закликає провести такі акції колег з інших медичних закладів України — зокрема лікарню “Феофанія”.

Последние записи
Заказать обратный звонок
Введите Ваш телефон
Все тематики