Diagnosis in the ''Dobrobut''

Cost of services and more detailed information you can find the telephone numbers:
(044) / (097) 495-28-88.

Callback

Advantages of Dobrobut diagnostics

Operative diagnostics:
Modern equipment
Affordable prices

About the diagnostics

At the policlinics, “Dobrobut" holds a wide range of laboratory, instrumental and diagnostics studies in various fields.


Diagnosis of Internal Diseases:

 • Ambulatory blood pressure monitoring
 • Daily monitoring of electrocardiogram
 • Video endoscope - an examination of the upper (fibrogastroscopy) and lower (colonoscopy) gastrointestinal tract using an endoscope with pictures displayed and recorded on an electronic medium
 • Ultrasound of the abdomen, pelvis, kidney, thyroid
 • Doppler examination of the vessels of the head, neck, limbs
 • Radiographic studies
 • Magnetic resonance imaging
 • CT scan

Gynaecology:

 • Cardiotocography - continuous synchronous recording tone of the uterus and the fetal heart rate
 • Colposcopy with pictures displayed
 • Pelvic ultrasound

Ophthalmology:

 • Refractometry
 • Perymetryya

Otolaryngology

Diagnostics using the video endoscope system ENT combine.


Pulmonology.

Spirography - graphic registration of lung volume changes.


During the ultrasonography a three-dimensional reconstruction of the examined organs can be performed, with recording the information on electronic media.

Ultrasound at the place of the patient's stay can be available.


Services
All services 1955
Online explanation of the doctor in the application "Dobrobut"

Online explanation of the doctor in the application "Dobrobut"

MRI

Magnetic resonance imaging is currently a relatively safe and high-precision diagnostic procedure that allows to determi...

Home diagnostics

Often a simple doctor’s checkup is not enough for precise determining of a diagnosis. In case of some diseases, a profes...

Mammography

Mammography is one of the simplest, most effective and informative techniques of early diagnostics of breast cancer.

Ultrasound examinations

Ultrasound diagnostics (ultrasound) is a widely used, available, harmless, painless and effective method of diagnostics...

Laboratory diagnosis

Laboratory diagnostics includes various examinations that allow obtaining of the most accurate clinical data on the pati...

Vitamin D3 (1,25 dihydroxy-cholecalciferol)

Vitamin D3 (1,25 dihydroxy-cholecalciferol)

Allergy diagnostics

Dobrobut clinic chain uses modern methods of laboratory and functional diagnostics together with the tests to determine...

Online explanation of the doctor using the Zoom platform

Online explanation of the doctor using the Zoom platform

The service packages - we provide comprehensive care
All service packages 88
“Extended PostCovid Check-up” program
Direction: Diagnostician, Immunology, Infectology, Family Medicine, Therapy
8 550 UAH
Buy package
Last reviews
All reviews 8
Павленко Оксана Миколаїна
(27.05.2022)
Recommends
Qualification
Attention
Price / Quality
Велике дякую медсестрам з 112 каб., а саме Ользі та Олені за вічливість і розуміння. Взяли кров після 16:00, ввійшли в положення на моє запізнення. Кров взяли з першого разу, не пошкодив всі вени. Ви найкращі!!!
Ответ:
Оксано Миколаївно, дякуємо за відгук і слова вдячності. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
З повагою, департамент контролю якості сервісу та клієнтського обслуговування
Татьяна
(10.01.2020)
Recommends
Qualification
Attention
Price / Quality
Выражаем приогромнешую благодарность старшей медсестре Сластиной Надежде Игоровне! Я мама двух деток. У нас кровь из вены часто брали и в больнице и других частных учреждениях, но такого профессионала своего дела увидела впервые. Так быстро и без единой слезинки взяла кровь с вены у дочки (2 мес.) хотя до этого по полчаса ребенка мучали, искалывали все руки и ноги, а некоторые и сразу отказывались брать.
Ответ:
Татьяна, спасибо за отзыв и высокую оценку работы медсестры. Нам очень приятно знать, что старания наших сотрудников не остаются не замеченным.
С уважением, департамент по контролю качества медицинского обслуживания.
Тарас
(07.03.2019)
Recommends
Qualification
Attention
Price / Quality
В неділю 3 березня до мого сина (11 місяців) мав приїхати лаборант для забору крові з пальця. Від самого початку у лаборанта дрижали руки, але всяке буває, можливо, він хороший професіонал. Проколовши одного пальця він так і не зміг набрати кров, промучавши дитину близько 10 хвилин. При цьому моя рука, якою я тримав палець сина була ПОВНІСТЮ в крові дитини. Лаборант пояснив, що це бракована пробірка і пішов комусь дзвонити питати що робити. При цьому не продезінфікував і не заклеїв проколотий палець. Після декількох дзвінків лаборант повернувся і сказав, що таке буває і треба проколоти іншого пальця і вже точно вийде. Звісно нічого не вийшло, єдина пробірка, яку він спромігся набрати перекинулась, бо він її не міг поставити через тремор в руках. Все це знову тривало біля 10 хвилин. У дитини істерика. У мене вже друга рука і одяг в крові сина. Такого навіть у фільмі жахів не побачиш. Тільки після нагадування він нарешті продезінфекував і заклеїв проколоті пальці. Згодом з"ясувалось, що результатів аналізу не буде, бо кров згорнулася і не придатна для дослідження. За результатами цього візиту дружина дзвонила на телефон клініки, де їй не змогли пояснити хто приїздив від лабораторії, як взагалі таке можливо і як клініка збирається вирішувати ситуацію. Тільки згодом ми випадково дізнались, що лаборант був з клініки на Татарській. Наступного дня до нас приїхала інший лаборант і за хвилину без будь-яких проблем зробила забір крові. Як клініка допустила до роботи некомпетентну людину? Це чийсь родич, протеже? Цей лаборант взагалі має необхідну медичну освіту? Чи клініка вважає за нормальне тренувати некваліфікований персонал на пацієнтах? Як клініка збирається покарати лаборанта? Чи буде він і надалі працювати з пацієнтами? За весь цей час я навіть вибачення від клініки не почув, не те що спроб якось загладити свою провину. Повторний аналіз без доплати не схожий на адекватну реакцію клініки на таку ситуацію. Моя родина вже тривалий час користується послугами клініки і в цілому ми задоволені і рекомендуємо її знайомим. Однак цей конкретний випадок просто за межею добра і зла.
Ответ:
Тарас, дякуємо Вам за відгук! В продовження телефонної розмови, ще раз приносимо наші щирі вибачення за негативне враження і надані незручності! По Вашому зверненню було проведене внутрішнє розслідування результати, якого були озвучені Вам в телефонному режимі. При оформленні на роботу, наш молодший медичний персонал обов'язково має медичну освіту, володіє достатніми навичками, а також проходить додаткове навчання на базі нашої клініки. Керівництвом клініки була проведена розяснювальна робота з медбратом, застосовані адміністративні та штрафні санкції, що Вам було повідомлено. Дякуємо Вам за розуміння! Будемо раді і надалі бачити Вас з Лукою серед наших клієнтів!
З повагою, департамент контролю якості медичного обслуговування
Володимир
(26.11.2018)
Recommends
Qualification
Attention
Price / Quality
Доброго дня, протягом останнього тижня моя сім'я відвідала поліклініку на Святошино 4 рази: я з дитиною, дружина і я двічі. хочеться відмітити прекрасне враження від клініки: уважні адміністратори, гарне відношення касирів та в гардеробі. Всі надані консультації спеціалістами відповідають високим стандартам і ми залишилися задоволені. Єдиний мінус на даний момент стосується лабораторії в 306 кабінеті, де складається враження, що телепортувався в безкоштовну лікарню: чергу в одну-дві людини можна зрозуміти, хоча і приходиш на записаний час, тому що великий потік людей і є призначення день в день, але найбільше дивує ставлення персоналу, а саме, вони можуть не звернути уваги, що хтось зайшов в кабінет, продовжуючи спілкування на власні теми, роблять забір крові боляче, на що скаржилася навіть моя дружина, яка після трьох вагітностей дуже багато разів здавала кров і знає як може бути якісно. Найнесподіваніше було почути: ви чоловіки такі ніжні, я спочатку подумав, що так хочуть розрядити обстановку, але ні, це була маніпуляція, щоб я не скаржився. Тобто я хочу сказати, що, перебуваючи в клініці, я всюди розумію, за що я плачу кошти, окрім лабораторії. З моєї точки зору якість сервісу лабораторії можна покращити. Дякую.
Ответ:
Володимир, щиро вдячні Вам за відгук і високу оцінку роботи клініки, нам дуже приємно і важливо знати, що наші старання помічають! Для нас дуже важливо якісне надання послуг нашим клієнтам, і нам шкода, що на певному етапі обслуговування в ММ «Добробут» у Вас склалося негативне враження. Ми регулярно проводимо навчання наших співробітників, працюємо над покращенням їх професійних та комунікативних навичок. Даний випадок ми обов’язково розглянемо на найближчому навчанні, щоб запобігти повторення подібних ситуацій та покращити якість сервісу. Дякуємо, що залишаєтеся нашими клієнтами та допомагаєте нам стати краще! Бажаємо міцного здоров’я всій Вашій родині!
З повагою, департамент з контролю якості медичного обслуговування
Request a call back
Enter your phone number
Сердце