5288

Emergency Department
We appreciate your opinion! Leave feedback about doctor's appointment
Overall opinion:
according to 3 reviews
Excellent!
Qualification
Attention
Price / Quality

Patients' opinion about:

Володимир
(06.07.2020)
Recommends
Qualification
Attention
Price / Quality
Три роки, як мене прооперували. П.Андій видалив грижу та встановив імплант між 5 та 6 хребцем шийного відділу. Тепер я легко бігаю кроси, не менше 4-5 км.двічі на тиждень, віджимають на брусах по 30-40 раз, роблю різноманітні фізичні вправи. Я себе почуваю не гірше, ніж у молодому спортивному житті. Зараз мені 53. Дякую такій чудовій людині, що дав мені друге життя!
Ответ:
Володимир, дякуємо за щирий відгук та такі необхідні слова подяки лікарю. Дуже раді,що праця нашого лікаря, дала Вам нові можливості і Ви чудово себе почуваєте. Міцного Вам здоров'я та всіх благ.
З повагою, департамент контролю якості сервісу та клієнтського обслуговування
Анастасия
(31.03.2020)
Recommends
Qualification
Attention
Price / Quality
Доктор от Бога. Бесконечно ему благодарна, за помощь мужу.
Ответ:
Анастасия, спасибо, что нашли время оставить отзыв и отметить работу доктора.
С уважением, департамент по контролю качества медицинского обслуживания.
Маріам
(13.01.2020)
Recommends
Qualification
Attention
Price / Quality
Рекомендую Мизака Андрія Степановича як талановитого, досвідченого нейрохіруга; добру, чесну, чуйну, уважну Людину; справжнього професіонала, якому можна довіритись. Я звернулася до Андрія Степановича за хорошою порадою одразу декількох знайомих, а також після того, як прочитала багато відгуків про нього. Ми консультувались з трьома нейрохірургами, я дуже щаслива, що для лікування мами ми обрали саме Андрія Степановича. Оскільки ми з іншого міста, Андрій Степанович запропонував вислати знімки МРТ по імейлу і витративши свій особистий час розглянув їх і вичерпно проконсультував мене по телефону. Коли ми наважились на оперативне втручання, Андрій Степанович провів додаткову очну консультацію, відповів на всі хвилюючі питання, розклав все по поличкам. Операція (видалення гліоми головного мозку) тривала 6 годин і пройшла дуже успішно, лікарю вдалося видалити пухлину тотально і без функціональних ушкоджень. Після ночі в реанімації, вже зранку маму перевели в звичайну хірургічну палату, вже на другий день після операції мама почала ходити, а на сьомий день ми повернулись додому. Я і вся наша родина надзвичайно вдячні Андрію Степановичу за блискучу роботу і людяність, яку він проявив по відношенню до нас.
Ответ:
Маріам, дякуємо Вам за теплі слова на адресу лікаря. Ваші слова вдячності дуже важливі для нас та мотивують до щоденного росту. Бажаємо Вашій мамі і Вам міцного здоров'я!
З повагою, департамент контролю якості сервісу та клієнтського обслуговування
Request a call back
Enter your phone number