Логотип Добробут Сheck out our new website
Сердце

Bablyak Oleksandr

Bablyak Oleksandr
5
The cost of consultation
Upon request
Request a call

Cardiac surgeon of the highest category, professor of medical sciences English-speaking

Diagnostic and treatment centre for children and adults of the Dobrobut medical network (st. S. Idzikowsky (M. Mishinа), 3, Kyiv)
28 years of practice

Doctor information: Bablyak Oleksandr

http://www.babliak.com/

https://www.youtube.com/channel/UC6jIQ7p3rZzKODLS893zkuQ

Ways of Professional Development:

 • member of the European Association of Cardiothoracic Surgeons, member of the Association of Cardiovascular Surgeons of Ukraine;
 • in the past - lecturer in the Department of Surgery;
 • did more than 1500 operations on the heart during the last 5 years;
 • fluent in English;
 • Doctor of Medical Sciences;
 • author of more than 100 scientific publications;
 • publications in the most well-known European magazines on cardiac surgery (EJCTS).

Priorities in Practical Activity:

 • surgery in the elderly;
 • coronary bypass with the use of arterial shunts;
 • plastic surgery of the mitral valve;
 • the whole range of cardiac surgical care.

The Most Common Complaints Are:

 • damage to the coronary vessels and valvular heart disease;
 • another pathology of the heart.

Advantages of MC Dobrobut

“The clinic has the opportunity to use any necessary materials and methods to treat the patient.”

About the Tendencies in Cardiac Surgery

“At the moment in the field of cardiac surgery, there are such tendencies as the older age of patients, the widespread use of minimally invasive and valve-conserving methods, and arterial shunts application.”

Features of Work with Patients

“Patients are afraid of heart surgery because they think it’s too difficult. But in the hands of professionals, any complicated heart operation becomes easy for patients.”

Tips from the Doctor

“Do not be afraid!”

About work

“A good doctor is one who treats a patient, not a disease.”

We appreciate your opinion! Leave feedback about doctor's appointment
Overall opinion:
according to 36 reviews
Excellent!
Qualification
Attention
Price / Quality

Patients' opinion about: Bablyak Oleksandr

Світлана
(25.06.2021)
Recommends
Qualification
Attention
Price / Quality
Моєму чоловіку, молодій людині 30 років, був встановлений діагноз двухстулковий аортальний клапан і аневризма висхідної аорти....цю проблему потрібно було оперативно вирішувати...і перед нами постало питання вибору лікаря, який би зміг нас врятувати...ми консультувались, були у різних центрах, бачили тих пацієнтів, яким зробили операцію через розтин грудної клітки....було так страшно......і ось нам порадили Бабляка Олександра Дмитровича, і як ми були здивовані, що у нашій країні є такий лікар з його супер вмінням робити такі втручання мініінвазивно...ми побули на консультації у Підгайної Л.В., яка нас заспокоїла, поспілкувались з самим хірургом...і приступили до оперування.... Рівно місяць назад (25.05.2021)була проведена операція по протезуванню клапана і аорти...зараз чоловік на реабілітації, все чудово, він швидко одужує, живе повноцінним життям...біда від нас відступила....Ми усією сім'єю хочемо подякувати злагодженій роботі персоналу, всьому колективу за підтримку, чуйне ставлення і націленість на найкращий результат. Олександре Дмитровичу, ви для нас - ГЕРОЙ нашого часу!дякую, що Ви є ТУТ і рятуєте наші життя!!!!Вражена вашою майстерністю і професійністю!Щиро вдячні!!! Всім, хто ще у виборі лікаря чи клініки, від душі раджу!ця команда дійсно націлена на найкращий результат і швидку реабілітацію!!!! Всім міцного здоров'я!
Ответ:
Світлано, дякуємо Вам за неймовірно щирий відгук і теплі слова вдячності. Надзвичайно приємно отримувати такий зворотній зв'язок. Бажаємо Вам і Вашому чоловікові міцного здоров'я.
З повагою, департамент контролю якості сервісу та клієнтського обслуговування
Рудавский Владимир Иванович
(18.06.2021)
Recommends
Qualification
Attention
Price / Quality
17.05.21 мені в кардіохірургічному відділенні клініки Добробут була проведена мінівазивно операція Пластика мітрального клапану. Робив операцію Бабляк Олександр Дмитрович із своєю командою. Операція пройшла успішно. Уже 21.05.21 я був дома. Щиро дякую Олександру Дмитровичу, ви дійсно хірург від Бога. Також велика подяка всьому колективу відділення кардіохірургіі (лікарям, медсестрам, координатору, санітаркам ). Ваш професіоналізм і та турбота, якою ви огортаєте кожного пацієнта, вартує дорогого. Хочу привітати весь колектив відділення з Днем Медичного працівника і побажати Міцного здоров‘я , щастя в житті, успіхів у вашій нелегкій, але такій важливій Справі, як повернення людей до нормального життя. Щиро дякую !!!
Ответ:
Володимиру Івановичу, дякуємо Вам за високу оцінку роботи Олександра Дмитровича та його команди і теплі вітання. Бажаємо Вам міцного здоров'я.
З повагою, департамент контролю якості сервісу та клієнтського обслуговування
Віта
(30.03.2021)
Recommends
Qualification
Attention
Price / Quality
Дякуємо Олександру Дмитровичу Бабляку і його медичному персоналу за врятоване життя нашому батьку і чоловіку. 1 березня 2021 року була зроблена операція на серці Третяк В. Б. Дякуючи лікарю, операція пройшла успішно, хірург від Бога! Ми дуже вдячні Вам і вашій команді. Здоров'я, щястя Вам від щирого серця.
Ответ:
Віто, дякуємо Вам за теплі слова і довіру. Бажємо В'ячеславу Борисовичу міцного здоров'я.
З повагою, департамент контролю якості сервісу та клієнтського обслуговування
Request a call back
Enter your phone number