5288

Неотложная помощь

Поярков Сергей Александрович

Поярков Сергей  Александрович
4
Стоимость приема
от 640грн
Записаться

Информация о враче: Поярков Сергей Александрович

Специализация

  • терапия;
  • аллергология;
  • гастроэнтерология

Образование

Национальный медицинский университет (Киевский медицинский институт им. А.А. Богомольца)

Иностранный опыт

  • знание английского языка;
  • проведение рекомендаций Европейским научным обществам

Интересующие отрасли медицины

кардиология, аллергология, терапия.

Приоритетное направление деятельности и спектр консультативной помощи

  • медицинское динамическое наблюдение и лечение пациентов по вопросам терапии, кардиологии, гастроэнтерологии.
  • функциональная диагностика – электрокардиография;
  • суточное мониторирование ЭКГ и АД

О работе

«Хороший врач – это тот, кому верят пациенты»

«Здоровый образ жизни – главная составляющая здорового состояния человека».

«Профессия врача – это не только призвание, а и работа; и не только работа, а и призвание»

Нам важно ваше мнение! Оставьте отзыв о приеме врача
Общее мнение:
по 6 отзывам
Хорошо!
Квалификация
Внимание
Цена / качество

Отзывы пациентов о: Поярков Сергей Александрович

Нэлла
(19.06.2019)
Рекомендует
Квалификация
Внимание
Цена / качество
Сергей Александрович удивительный врач: грамотный, чуткий, профессионал высокого класса! У него консультировались мой отец и сын. Чувствуется индивидуальный подход к пациенту. Ничего лишнего. Ярый пропагандист здорового образа жизни. На волнующие вопросы доктор четко и аргументированно дает ответы. У Сергея Александровича наблюдаюсь давно, и, что греха таить, иногда попадаю к другим врачам. Но всегда возвращаюсь к этому доктору, наверное потому, что с ним есть результат. А это важно! И если вы хотите получить современную квалифицированную медицинскую помощь, рекомендую обратиться к Пояркову С.А. Спасибо, Вам доктор!
Ответ:
Нэлла, спасибо за такой прекрасный отзыв и теплые слова!
С уважением, департамент по контролю качества медицинского обслуживания.
Олександр Назарко
(22.03.2019)
Рекомендует
Квалификация
Внимание
Цена / качество
Звертаємось до Сергія Олександровича Пояркова вже майже 10 років, я особисто, дружина та дочки. Приємно знаходитись під наглядом досвідченого фахівця, котрий любить і знає свою справу. Особливо радує, що лікуємо тільки явні проблеми - чогось зайвого він не порадить. Точні діагнози визначає одразу, при потребі скеровує до потрібного профільного лікаря. Двічі дружину оперативно і вдало оперували - завдяки своєчасному діагнозу Сергія Олександровича, хоча симптоми захворювань були нетипові.. Будемо і надалі звертатись до нашого Лікаря.
Ответ:
Олександр, дякуємо за відгук та довіру до лікаря! Надзвичайно приємно, що Ви знайшли свого лікаря в нашій мережі і забезпечені якісним медичним обслуговуванням! Міцного здоров'я Вам та Вашій родині!
З повагою, департамент з контролю якості медичного обслуговування
Любов
(19.02.2019)
Квалификация
Внимание
Цена / качество
Звернулась до лікаря з болями в шлунку і закрепамию Звернула увагу на те, що 8 років лікую хронічний гастрит і бувають застої жовчі і що не робила жодних релевантних аналізів протягом 2х років. Лікар просто сказав точнісінько той же діагноз, що й моєму чоловікові, який приходив до нього на тиждень раніше з іншими симптомами. Я розумію його погляд на мій молодий вік і посилання на зниження стресу (рівню адреналіну) фізичними вправами, але все ж, я звернула увагу на те що 8 років підріяд і 4 рази аналізів (УЗД і гастрофіброскопія) в заключенні яких було чітко вказано хронічний гастрит. І таке сліпе ігнорування мене дуже дивує. В результаті лікарі інших напрямків попросили звернутись з моєю проблемою до гастроентеролога, але до цього я вже не піду, бо вважаю непрофесійним ігнорування діагнозів і факту неодноразових загострень. Навіть те, що він записав в карту не відповідає усим питанням. По суті лікар сказав мені, шо можна їсти що хочеш, якшо я думаю що мені нормально. Вибачте, я не маю медичної освіти, звідки мені знати яка дієта мені потрібна?? Наразі звернулась до іншої спеціаліста і поки дуже задоволена нею.
Ответ:
Любов, дякуємо Вам за відгук! Дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження після візиту до лікаря! Ситуація, яку Ви описуєте відображає процес виключно порушення комунікації. Лікар Поярков досвідчений професіонал з глибокими знаннями своєї сфери. Лікарем був встановлений діагноз і дані розгорнуті рекомендації, що відображено в консультативному заключенні. Можливо причиною данного враження стала недостатня комунікація зі сторони лікаря, за що приносимо свої вибачення! Щиро раді, що в нашій мережі Ви все ж таки знайшли лікаря, який відповідає Вашим вимогам. Сподіваємося на плідну співпрацю в майбутньому!
З повагою, департамент контролю якості медичного обслуговування
Заказать обратный звонок
Введите Ваш телефон