24/7 Работаем круглосуточно
Лебедько Сергей Анатольевич

Лебедько Сергей Анатольевич

Информация о враче: Лебедько Сергей Анатольевич

Стаж работы: 26 лет

Категория: Первая

Образование:

  • Полтавская медицинская стоматологическая академия

Приоритетные направления в практической деятельности:

  • артроскопия;
  • заболевания мелких и крупных суставов.

Нам важно ваше мнение! Оставьте отзыв о приеме врача
Общее мнение:
по 13 отзывам
Хорошо!
Квалификация
Внимание
Цена / качество

Отзывы пациентов о: Лебедько Сергей Анатольевич

Шейкіна Світлана
(31.05.2021)
Рекомендует
Квалификация
Внимание
Цена / качество
29 травня після отриманої травми внаслідок падіння на лікоть я звернулась до травматолога у відділенні клініки Добробут на Героїв Сталінграду, 16. Щоб не гаяти часу, тут же зробили рентген у двох проекціях. Прийняв нас ортопед-травматолог Лебедько С.А. Нікому не рекомендую консультуватися у цього спеціаліста. Маючи перед собою рентгенівський знімок і заключення рентгенолога про перелом зі зміщенням, він сказав, що без КТ висновків робити не буде. Дав брошуру з телефонами місць, де можна зробити КТ. По одному номеру сказали, що запишуть на 6 число наступного місяця, в іншому апарат зламався. Пішли з кабінету ми з дочкою з призначенням мазі Долобене, знеболюючого і протизапального засобу. І з подарованою лікарем рекламкою магазину, де купити фіксуючу повязку. Розмовляти з ним було важко, він мене ігнорував, пояснював все дочці, ніби я в маразмі чи малограмотна. В закордонній клініці його могли б звинуватити в ейджизмі (мені 69 років). Ви десь чули, що пацієнта, який сплатив за рентген і консультацію з переломом так просто відпускають з примітивними рекомендаціями? КТ ми все-таки зробили. Вночі отримали результат, який співпадав з висновками рентгенолога. Наступного дня прийшли до іншого лікаря, привітного, небайдужого, кваліфікованого Чупахіна Юрія Анатолійовича. Він наклав гіпс, і в хорошому настрої я повернулася до своїх справ.
Ответ:
Світлано Володимирівна, дякуємо за відгук. Ще раз перепрошуємо за дану ситуацію та негативне враження, що у Вас склалося, і дякуємо за те, що Ви прийняли наші вибачення. Для нас дуже важливо якісне надання медичних послуг нашим клієнтам. Запевняємо, що ми докладемо максимум зусиль, щоб відновити Вашу довіру при наступних візитах. Вдячні за розуміння.
З повагою, департамент контролю якості сервісу та клієнтського обслуговування
Ирина
(27.02.2021)
Рекомендует
Квалификация
Внимание
Цена / качество
Приходила к Сергею Анатольевичу на прием с отцом. Врач помог решить очень болезненный вопрос с большой гематомой после травмы. Отношение врача к моему отцу - очень приятное, доброе, помог и поддержал. Назначил обследования, без лишнего. Все рекомендации помогли. Я безусловно рекомендую Лебедько Сергея Анатольевича. Спасибо, вам, Доктор!
Ответ:
Ірино, дякуємо Вам за відгук і добрі слова на адресу лікаря. Бажаємо Вам і Юрію Михайловичу міцного здоров'я.
З повагою, департамент контролю якості сервісу та клієнтського обслуговування
Глеб
(20.02.2021)
Квалификация
Внимание
Цена / качество
Ощущения аналогичные предыдущему отзыву. Прям один в один. Я не могу сказать что доктор дал мне какие-то не правильные рекомендации или как-то ухудшил мое состояние, но все рекомендации помимо процедур в самом добробуте приходится вытягивать кучей дополнительных вопросов. Причины не объясняются, комментариев со стороны врача очень мало. За пол месяца был на 3х приемах (по 670 грн каждый), все приемы кроме первого длились не более 10 минут.
Ответ:
Глібе, дякуємо за Ваш відгук. Дуже шкода, що у Вас залишилося дане враження про лікаря. Лебедько Сергій Анатолійович є досвідченим висококваліфікованим фахівцем, у професіоналізмі якого немає приводу для сумніву. Ортопеди-травматологи – це лікарі, які, на жаль, не дуже багато говорять, але добре роблять свою практичну роботу. Можливо, повторні консультації були меншь тривалі, однак, доктором був проведений огляд та надані рекомендації в повному обсязі. Для нас дуже важливо якісне і професійне надання послуг нашим клієнтам. Запевняємо, що обов’язково врахуємо Ваші зауваження і приймемо міри задля уникнення подібних ситуацій. Дякуємо на розуміння.
З повагою, департамент контролю якості сервісу та клієнтського обслуговування
Заказать обратный звонок
Введите Ваш телефон
Сердце